autor: P. Vladimír Šagi    |   datum: 24.02.2018  |  

Pozvání na setkání expedičníků

 Milí přátelé,

s volným časem je to složité ale pokud se to podaří Vám, pak bych se s Vámi rád setkal během jedné „ušetřené“ soboty.
Zvu Vás na celodenní program v sobotu 24. února. Sraz bude na vlakovém nádraží ve Žďáru n/S. v 9:30 hod. 
Pokud pojede někdo od Brna, může použít rychlík, který odjíždí z Brna, hlavního nádraží v 8:20 a přijíždí do Žďáru v 9:29.

Malá pěší pouť by mohla mile překvapit i místní žďáráky, kteří si myslí, že svůj kraj dobře znají: nejprve najdeme skutečný pramen řeky Oslavy a potom budeme putovat ke kapli Panny Marie Karmelské. Možná jste si všimli, že na expedice se vydáváme každoročně hned po svátku Panny Marie Karmelské. Jí svěříme i tu letošní 20. jubilejní výpravu. Od novostavby kaple v Sázavě půjdeme po „mrtvé trati“ k Rozštípené skále. Ujdeme asi 10 - 15 km, tak abychom v 15 hod mohli poobědvat společně v Hospůdce Na stezce. Čas a místo uvádím schválně jako další možný sraz s těmi, kdo by přijeli později. Po mši svaté v 16:30 na Zelené hoře budeme mít společný večer na faře, promítání fotek, vzpomínání...

Srdečně zvu všechny loňské účastníky a také ty, kdo se již přihlásili na letošní výpravu. Těším se na Vás a na společně prožité chvíle. Kdokoliv by chtěl přespat na faře z pátku na sobotu nebo ze soboty na neděli, napište mi, abychom se na to připravili.
 
Přeji Vám stálé Boží požehnání a radostné dny.

P. Vladimír Šagi
 

TOPlist