autor: Michal Berger    |   datum: 28.05.2023  |

Ohlášky na Slavnost Seslání Ducha svatého

Slavnost Seslání Ducha svatého
 28. května 2023
  Tato mše svatá byla obětována za farníky a za prvokomunikanty.

Pondělí    –   Památka Panny Marie, Matky církve
   Úterý        –   Svátek sv. Zdislavy
   Středa      –   Svátek Navštívení Panny Marie
   Čtvrtek     –   Svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
   Pátek       –    První pátek v měsíci
   Neděle     –    Slavnost Nejsvětější Trojice

Pondělí  17:15  -  Za živé a + rodiny Kohoutkovy a Skalovy
  Středa    17:15  -  Bohoslužba slova (jáhen Vladimír)
  Čtvrtek    14:00   -   Obřadní síň – Requiem  za + Jana Horáka
                 17:15  -  Za Aloise Aichlera, živou a + rod. Aichlerovu a Novotných
  Pátek      17:15 -  Za živou a + rodinu Havlíkovu, Štěpánkovu, Sobotkovu a
                                                                                                                           Kabrdovu
  Sobota  16:30  -  Zelená hora: Za rodinu Matulkovu, Kučerovu, Kolenáčovu a
                                                                                                                  Romana Ptáka
  Neděle    9:00  - Za + Josefa Růžičku a oboje rodiče a na poděkování za dar života

•    Děkuji Vám za Vaše dary při dnešní sbírce na charitativní účely.
•    Naše prvokomunikanty a jejich rodiče a sourozence zvu na dnešní Te Deum. Sejdeme se ke krátké modlitbě v bazilice a potom bude zmrzlina na faře.
•    Dnes večer v 18:00 bude v bazilice koncert ženského pěveckého sboru Akordum a souboru Akvarteto s hosty. Diriguje Ondřej Kunovský. Zazní Vivaldiho Gloria in D a Missa brevis Zdeňka Lukáše. Vstupné dobrovolné.
•    Všechny muže zvu na letošní Chlapskou pouť. Ve středu 31.5. na svátek Navštívení Panny Marie v poutním kostele v Sopotech u Sobiňova. Odjezd z Kláštera je v 16:30 a mše svatá v 17:30. Máme volná místa v autech. Po mši svaté bude občerstvení a exkurze v místním minipivovaru.
•    Na první pátek budeme navštěvovat naše nemocné – večer bude dětská mše svatá.
•    V pátek bude ve všech našich objektech Noc kostelů. Program je na plakátu.
•    Příští neděli bude v 15:00 poutní mše svatá u kaple Nejsvětější Trojice v České Mezi.
•    Večer – v neděli za týden – bude koncert v 18:00 na Zelené hoře v rámci festivalu ZUŠ Open.

Tel. 566 625 190     Mobil: 607 736 851     E-mail:  zdar-klaster@dieceze.cz
http://zdarskefarnosti.cz     www.facebook.com/zdarskefarnosti