autor: Michal Berger    |   datum: 28.03.2021  |  

Cesta pro děti za obrázky a velikonočním překvapením

Obrázky jsou ukryty nahoře na kopci, když půjdete od kláštera směr Starý dvůr - nedojdete na Starý dvůr, ale dáte se za posledními domy doprava (tato křižovatka je ve tvaru Y) - stále po silnici ( po žluté značce).
    PO LEVÉ STRANĚ ve stromové aleji (ještě než začne les) najdete 8 sklenic s obrázky a jako bonus ještě dvě s překvapením.
   První sklenice je schována u paty velkého stromu na levé straně, který je v půlce kmene zlomený. Když budete v řadě pokračovat, najdete další - podobně schované - cca  u každého čtvrtého až šestého většího stromu.
 (Obrázky mají děti srovnat tak, aby to byl příběh.) a doma nalepit správně za sebou nebo navléct na šňůrku a velikonoční příběh vás může provázet během svátků viditelně ...)
   Pokud chcete dojít k cíli, jděte dál do lesa, kde stojí kříž. (U něj se můžete pomodlit...) Také si děti mohou vzít z domu mašličky a nazdobit větvičky, které tam jsou nachystané -  jako překvapení pro někoho dalšího a k oslavě tohoto místa.


   Prosím sklenici s dalšími obrázky vraťte vždy zpět na místo, aby mohli ostatní také pátrat.

***Hledání je dobrovolné …
***Hra potrvá až do čtvrtka po Červeném pondělí.
***Kdyby se chtěl přidat někdo další kromě našich druháků a třeťáků, obrázků bude dost - nebojte....
(***Na Velký pátek pátrat nechoďte, to je opravdu den, kdy bychom se měli ztišit a spíš si nějakou tu radost odepřít… můžete se přijít pomodlit do kostela nebo najít nějakou modlitbu, kterou ještě neznáte a bude vám blízká. )

Štastnou cestu!!!
 

TOPlist