autor: MaBo    |   datum: 31.03.2016  |

Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2015

Přátelé,
radujeme se z každé nově opravené části poutního kostela na Zelené hoře. Kolik nás toho ještě čeká...!? Když i této drobné ale povedené opravě dáte hlas, potěší mě to a nám všem to trochu pomůže aby práce vešly do povědomí. Díky předem i za další získané hlasy.

Požehnané Velikonoce
P. Vladimír Záleský
 Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2015
Hlasování probíhá od 1. 3. – 31. 3. 2016.

Můžete-li, hlasujte prosím na

Péče o kulturní dědictví - Žďár nad Sázavou - Obnova mobiliáře v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit elektronický formulář a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení (a opětovného opsání číselného kódu) dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety. Bohužel se někdy stává, že informační mail padá do spamů, proto si, prosím, zkontrolujte i tuto složku, bez potvrzení Váš hlas bohužel nebude do hlasování započítaný.