autor: Michal Berger    |   datum: 03.06.2018  |

Ohlášky na 9. neděli v mezidobí 2018

3. června 2018
Mše svatá byla obětována za rodinu Řádkovu a Řetických.

Úterý        –    Památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
Středa      –    Památka sv. Norberta, biskupa
Pátek        –    Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
Sobota     –    Památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie
Neděle      –   10. neděle v mezidobí

Pondělí   17:15  -   Za + rodinu Novotných a Klamertovu
Středa     17:15  -   Za + Aloise Novotného a oboje rodiče
Čtvrtek    17:00  -   A d o r a c e
Pátek       17:15  -   Za rodiče Roučkovy z Kláštera
Sobota    11:00   -   Svatební obřad: Martin a Martina
                 12:30  -   Svatební obřad: Martin a Milana
                 16:30  -   ZH:  Za rodiče a prarodiče Fialovy a Pikulovy a za město
Neděle       9:00  -   Za farníky          15:00 - Pouť ve Stržanově u sv. Antonína

•    Zítra, v pondělí 4.6. s námi bude slavit mši svatou P. Pavel Kafka, biskupský delegát pro materiální zajištění diecéze. Potom s ním bude setkání v křížové chodbě. Řeč bude o jeho vizi, jak si diecéze povede ekonomicky v době úplné odluky církve od státu...
•    Ve čtvrtek bude setkání členů pastorační a ekonomické farní rady – v 19:15.
•    Opravy: Na Zelené hoře jsou opravené dvoje dveře, k opravě se demontovaly další, je postavené lešení a KD v tomto týdnu rozhodne rozsah a postup prací. Na V bazilice se začala instalovat opravená měchová soustava varhan a na faře je nový byt pro kaplana nebo jáhna před dokončením – v pátek po mši sv. bude požehnání a příležitost se tam podívat.
•    V neděli 17. června v 17 hod bude přednáška a setkání s paní Věrou Sosnarovou, již zřejmě jedinou českou ženou, která přežila mnoho let v sovětském Gulagu. Dnes jí je 84 let.
•    Ohlášky snoubenců: dne 16. června chtějí uzavřít církevní sňatek tito snoubenci: Lenka Nováková (Žďár n/S) a Petr Lidmila (Hlinsko) a dne 23. června Ludmila Kubecová (Planá n/Luž) a Jan Plachý (Tábor). Can. 1053 CIC.

http://zdarskefarnosti.cz      www.facebook.com/zdarskefarnosti