autor: Michal Berger    |   datum: 04.09.2016  |

Ohlášky na 23. neděli v mezidobí 2016

4. září 2016

Mše svatá byla obětována za + Marii Průšovou a rodiče Kulhánkovy.

Čtvrtek       Svátek Narození Panny Marie

Pátek          Památka sv. Petra Klavera, kněze

Neděle       24. neděle v mezidobí

Pondělí   17:15  -  Za + bratra Petra a rodiče Kotíkovy a Hallovy

Středa     17:15  -  Za + Marii Muchovou

Čtvrtek    17:00  -  A d o r a c e

Pátek       17:15  -  Za + rodiče Koskovy a + Bohuslava Frendla

Sobota    16:30   -  ZH:  Za + Emilii Němcovou, živou a + rodinu

Neděle      9:00   -  Za farníky

·        Dnes je poutní mše svatá v Polničce – v 11:00 u kaple Andělů strážných.

·        Dnes odpoledne odjíždíme na farní pouť do Spoleta. Zítra ráno budeme vycházet pěšky od baziliky San Sabino po stopách sv. Františka. Vrátit bychom se měli v pondělí 12.9. večer.

·        1. setkání biřmovanců a začátek přípravy bude v pátek 23.9. – setkání začne večerní mší svatou a po ní bude setkání.

·        Výuka náboženství začne na našich školách v týdnu po 19. září. Skoro všechny vyučovací hodiny zůstávají stejné jako před rokem – změna bude trochu u starších ročníků, budou mít vyučování ve čtvrtek od 15 hod na faře – každý týden.  VIZ  NÁSTĚNKA  !

·        Společenství mládeže bude poprvé v pátek 30. září po večerní mši svaté.

·        Charita prosí o pomoc, shání se: psací stůl pro větší děti (2 ks),  postele i s rošty a matracemi (popř. pouze matrace), šatní skříně či komody (na dětské oblečení). Pokud máte někdo navíc něco z těchto věcí  a je to plně funkční, řekněte nám po návratu z pouti.

·        První zvonění nových zvonů na Zelené hoře bude v neděli 18.9. večer v 17 hod.

http://zdarskefarnosti.cz        www.facebook.com/zdarskefarnosti